strona główna

Zaplanuj swój pobyt u nas w jednej z chałup. Zapytaj o wolne terminy.

512 – 957 – 911

Dostęp do bezpłatnego Wi-Fi w pokojach i na podwórku.

Gry terenowe to nasza specjalność. Przyjeżdżając do nas koniecznie sprawdźcie na naszej stronie zakładkę Przygody Terenowe i Zagadki lub  zapytajcie nas o dostępność takiej gry. Możecie ją rozegrać wspólnie z przyjaciółmi lub rywalizując między sobą. Życzymy dotarcia do celu.

Każdy z gości ma dostęp do bezpłatnego parkingu.

W tym roku możesz rozegrać u nas dwie przygody terenowe:

Mamy kilka specjalnie przygotowanych miejsc na ogniska. Miejsca te są rozmieszczone wokół stawu, przy każdym znajdziecie stoły i miejsce do biesiadowania. Każde miejsce jest oświetlone girlandami, aby Wasze zdjęcia z wieczornych zabaw wychodziły perfekcyjnie.

Zwierzęta dobrze się u nas czują i nocują bezpłatnie. Dlatego planując pobyt u nas możesz go spędzić ze swoim pupilem. Poinformuj nas tylko o tym, że planujesz nas odwiedzić z psem lub kotem. Wasi podopieczni poznają naszego Wilhelma i Cysię, oraz koty Glorię, Chrupka, Hiacyntę i Hiacynta i najmłodszego Toteuszka,

Wszystkie posiłki, które serwujemy przygotowujemy z naszych i lokalnych produktów.  Sami produkujemy ser. Mamy własne kury, kozy i ogród warzywny. Możecie u nas zorganizować dużą imprezę jak i kameralne spotkanie. Gotujemy dania kuchni regionalnej, korzystamy z przepisów, które są w naszej wsi od pokoleń. Udoskonalamy naszą wiedzę nieustannie korzystając z doświadczenia gospodyń wiejskich, dzięki czemu ich wiedza i doświadczenie jest ciągle żywa a nasi goście mogą doświadczać smaków i dobrodziejstw z polskiej ziemi.

Mamy duży zarybiony staw, także weź z sobą wędkę na wyjazd. Łowić możesz bezpłatnie i wyłącznie NoKill. Znajdziesz u nas karpie, klenie, szczupaki, amury, płotki i karasie. W naszym stawie żyją również małże m.in. z gatunku szczeżuji, które są gatunkiem narażonym i objętym ochroną w naszym kraju, prosimy nie otwieraj muszli kiedy znajdziesz ją na brzegu. Włóż ją z powrotem do wody, tak aby cała muszla była zakryta wodą. Małże występują w najczystszych wodach, upodobały sobie nasz zbiornik, dzięki nim czują się  u nas dobrze klenie, które również wymagają bardzo czystej wody.

Otaczają nas pola, łąki i lasy. tym samym jest u nas wiele miejsc na spacery. Jesteśmy na szlaku rowerowym i konnym.

Chałupa Basieńki i Stodoła

Wybierając się do nas masz do wyboru dwa domy, w których możesz zamieszkać. Każdy z nich ma własną kuchnię, miejsce do wspólnego spędzania czasu i prywatne wejście. Z każdego roztacza się widok na tradycyjną wiejską zagrodę. 

Chałupa Basieńki

Znajdziecie u nas łowisko, karczmę na imprezy, kilka miejsc na ognisko, plażę, beach bar i ponad 25 ha ogrodzonego terenu do spacerów i zabawy.

Zima w Felku

"OCZY KOZŁA MÓWIĄ WIOSNA,

A tu zima nam się ima,

No to może kozioł poznał

Co nasz czeka tak czy inak.


Kozioł kazał więc przekazać,

Choć i nawet śnieg tu spadnie,

To traktujmy stan przelotnie,

A nie jak dziś – Poważnie!”"OCZY KOZŁA MÓWIĄ WIOSNA,

A tu zima nam się ima,

No to może kozioł poznał

Co nasz czeka tak czy inak.


Kozioł kazał więc przekazać,

Choć i nawet śnieg tu spadnie,

To traktujmy stan przelotnie,

A nie jak dziś – Poważnie!”Jak możecie u nas wypocząć ?

zobaczcie sami

Nasze Social Media

Zobaczcie najnowsze posty z naszych mediów społecznościowych. 

Dziękujemy za wszystkie komentarze

wrażenia naszych gości

5/5
Cudownie miejsce. Jest co robić z małymi dzieciakami. Przepyszne, domowe, polskie jedzenie przynoszone do domku. Domki duże, ciepłe, bardzo przytulne z wygodnymi łóżkami. Właściciele bardzo zaangażowani w swoją pracę- oby wiecej takich miejsc na mapie polski.
Anna wosińska
Wyjazd z rodziną
5/5
Urokliwe i spokojne miejsce na wypoczynek. Właściciele pomocni i uprzejmi. Wszędzie czysto, zadbany teren, przytulne pokoje. Śniadania pierwsza klasa, wszystko świeże i smaczne, przygotowane z lokalnych produktów 👍 na plus możliwość spedzenia urlopu ze swoim pupilem. Wszystko na 5+, serdecznie polecam i pozdrawiam właścicieli. Na pewno tu jeszcze wrócimy 👍
Ewa dzioboń
Urlop z rodziną
5/5
Fantastyczne miejsce na weekend i nie tylko!
A jakie jadło i klimat!
No i Gospodarze!
Cudo!
piotr osak
z przyjaciółmi

Welcome to The Islands

Hotel Mykonos

WEATHER

Check what koind of weather is waiting for you here

WEB CAM

See live web cam images & see ahat is like being here

Getting here

You can fly here or thake a speedboat ride

Events

There is always something going on on our island

Wypocznij i ciesz się spokojem.

Jesteśmy oddaleni od miejskich aglomeracji, ruchliwych ulic i hałasu. Dlatego możesz spodziewać się, że spotkasz u nas wiele rodzai dzikich ptaków. Mieszkają w naszym lesie również jeże, dlatego wieczorami uważaj gdzie siadasz.

The Beaches

The beaches of Maldives give you an opportunity to savor the beauty of nature and rejuvenate yourself. The whole atmosphere on the beaches is very tranquil and peaceful. You can stay at any of the resort islands and enjoy the charm of beaches. Adventurous people can indulge in water sports like wind surfing, parasailing, diving and snorkeling.

the Sights

The Maldives, officially the Republic of Maldives, is a South Asian sovereign state, located in the Indian Ocean, situated in the Arabian Sea.

Entertainment & Events

We specialize in arranging business-events. We can help you to dive into your work without a care. Your meeting should be successful, no matter what you aim for.

Our big conference Stonehenge Hall is outfitted with state-of-the-art technical facilities. It is perfect for top level negotiations or board of directors meetings.