Przygody terenowe i zagadki to nasza specjalność.

Sami piszemy scenariusze do gier, projektujemy zagadki oraz tworzymy artefakty do rozgrywek. Lubimy też rozgrywki w mniejsze gry tj. RPG czy planszówki. Mamy sporą kolekcję takich gier i chętnie z Wami nieraz zagramy. Najpierw jednak, chcielibyśmy Wam przedstawić nasze najnowsze dzieła w dziedzinie przygód terenowych i zagadek mobilnych. Każda z rozgrywek jest inna, ma swój niepowtarzalny klimat i każda kończy się nagrodą dla uczestników. Nie jest to tylko samo rozwiązanie zagadki, ale również ……

"Przypadek Roberta O."

Jest to naukowy thriller sci-fi, który wymaga od poszukiwaczy uważnego słuchania, obserwacji i skupienia.Jest to przygoda terenowa, którą najlepiej rozegrać rodzinnie lub w grupie. Trzeba wykazać się umiejętnością pracy w zespole, bo tylko tak można dotrzeć do celu. 

Wiek 6-99 lat

Czas rozgrywki ok. 2,5 godziny.

Dzieci mogą grać wyłącznie z pomocą i pod opieką dorosłych.

Gra terenowa przygoda terenowa zagadka

"Czarodziejska Harreta."

Gra fantasy, inspirowana uniwersum znanego czarodzieja, w której gracze mają za zadanie rozwikłać zagadki pewnej zaczarowanej karety. To najnowsza z naszych produkcji i jedyna na świecie mobilna zagadka zamknięta w prawdziwej karecie. Polecamy na wieczory panieńskie i nie tylko.

Gra odpowiednia dla samych dzieci jak i dorosłych. 

Wiek 8-99 lat

Czas rozgrywki ok. 1 godziny.

Gra terenowa przygoda terenowa zagadka

Każda z gier wymaga wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Zadzwoń do nas aby poznać wolne terminy.

Poznacie tych, którzy podjęli się wyzwania, zagrali i wygrali nagrody w naszych przygodach terenowych