Z naszą starą karczmą w Felicjanowie, wiąże się legenda.

Stała ona bowiem już w tym miejscu wiele lat temu, jeszcze kiedy tędy przemieszczali się konni jeźdźcy. Wielu z nich przystawało tu na posiłek lub nocleg, który jak mówiono był zawsze suty, a dla każdego jeźdźca i konia znajdowało się miejsce do odpoczynku. Karczma słynęła też z tego, że skrzypce same w niej grały.

Może być plenerowa, w karczmie lub przy ognisku.

impreza w felicjanowie

Dziś karczma tak jak dawniej jest drewniana, a wokół niej roztacza się tradycyjne wiejskie podwórze z domami dla naszych gości. W karczmie serwujemy dania z naszego regionu. Udoskonalamy nasze umiejętności w zakresie gotowania wspierając się wiedzą zdobywaną u gospodyń wiejskich, dzięki czemu ich trud ma szansę przetrwać i zostać dalej przekazany, a Wy jesteście tymi, którzy mają przyjemność spróbować tego na talerzu i powrócić do zapachów i smaków z polskiej ziemi.

Poprzedni
Następny

Kuchnia dzika i roślinna

Jesteśmy specjalistami od dobrego smaku. Takiego, który zaczyna się na polskiej ziemi. Nasza kuchnia pachnie ziołami, świeżymi warzywami z własnego ogrodu. Gotujemy wyłącznie z lokalnych świeżych produktów, w które zaopatrujemy się na bieżąco.

imprezy tematyczne

Nasza karczma słynie również z wyśmienitej akustyki. Organizujemy tu wieczory z muzyką na żywo, koncerty oraz imprezy. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie sceniczne, które zaspokaja potrzeby profesjonalnych muzyków. Odbywają się u nas imprezy tematyczne, którym w naszym rejonie daliśmy początek. Organizujemy duże imprezy jak charytatywne pikniki rodzinne, zloty motocyklowe, rajdy konne i imprezy firmowe, imprezy integracyjne z grami i zabawami, spotkania okolicznościowe, kameralne wesela i wieczory panieńskie.

Wszystkie imprezy, które możecie zobaczyć na tej stronie są autorskimi pomysłami,  dekoracje, stroje oraz cała oprawa została wymyślona przez nas. Są to nasze propozycje, które spotkały się z akceptacją naszych gości, a Ci mieli niezapomniane wrażenia po wykonanej przez nas robocie. 

Od początku w naszej agroturystyce organizowaliśmy tematyczne, przebierane imprezy sylwestrowe. Były wśród nich takie odsłony jak: „Pin Up Girls vs. Farmerzy”, ” Motocyklistki vs. Mechanicy”, „Disko dziewczyny vs. typy spod ciemnej gwiazdy”. 

Poza tym mogliście się bawić u nas również na „Pirackich Walentynkach”, Imprezie Hawajskiej w Styczniu, na „Oddziale szpitalnym”, „Kowbojskim Party”, „Zabawie we wsi” czy pokazie mody „Wszystko jest z drewna” oraz wielu, na naprawdę wielu innych.

Za wszystkie bardzo Wam dziękujemy i nie możemy doczekać się kolejnych w następnym sezonie.